Bayi Portalı | Kut-san Tarımsal Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti

Hakkımızda
Kut-san Tar. Paz. ve Tic. Ltd. Şti. Mart 1987 yılında Ziraat Yüksek Mühendisi (Herbolog) İsmail KORKUT ve Ziraat Yüksek Mühendisi (Entomolog) Ersan YASAN tarafından kurulmuştur. Bölgenin ilk distribütör firması olarak faaliyetine başlamıştır.
Başlangıçta ilaç firmalarının Karadeniz Bölge distribütörlüğü şeklinde başlayan firmamız 1990 yılına kadar sadece zirai ilaçlarla ilgilenmiştir.1990 yılında Ziraat Mühendisi Cem Tolga KORKUT Kut-san ailesine üçüncü ortak olarak katılmıştır.
1995 yılına kadar ilaç konusunda distribütörlük faaliyetlerini devam ettiren Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti. 1995 yılında tohum, gübre firmalarıyla anlaşmalar imzalayarak Karadeniz bölgesinde güçlenmiş ve bayilerine daha fazla zirai girdi sağlamaya başlamıştır.Distribütör kavramı üzerinde durmuş ve iş ortağı olan firmaları, bölgesi kabul ettiği coğrafyada temsil etmiş ve etmektedir.
Kut-san Tar. Paz.ve Tic.Ltd.Şti. bölgede bayilerinin tarımsal girdilerinde kalite, güven ve çözüm üzerinde dururken bir taraftan da kendi çapında bir istihdam alanı oluşturmuştur.
Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti.’nin çalışma prensiplerinden biri de Tarım Bakanlığı’nın koyduğu kurallar çerçevesinde kalmak, meslek onurunu en iyi şekilde temsil ederek çalışmaktır. Tüm çalıştığımız bayilere sadece satış değil aynı zamanda teknik servis de vermektedir.
Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti. halihazırda 9 Ziraat Mühendisi ile satış ve teknik servis vermekte, 5 yardımcı personel ile çalışmaktadır.Şirket mülkiyeti kendisinde olan Örnek Sanayi sitesi Bayraktar Cad. No: 27 Kirazlık / Tekkeköy / Samsun adresinde faaliyet göstermektedir.
Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti.’nin bölgesi 28 ilden oluşmaktadır. Bunlar sırasıyla Zonguldak, Karabük, Bartın, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Sinop, Samsun, Amasya, Tokat, Sivas, Erzincan, Erzurum, Muş, Bitlis, Van, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan, Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Gümüşhane, Bayburt, Yozgat ’tır.
Kut-san Tar.Paz.ve Tic.Ltd.Şti. dün olduğu gibi bugün de ve gelecekte de, ekibi ve temsil ettiği firmalar ile hedef belirlediği bölgede tarımsal girdilerde bir değer yaratmak için varlığını sürdürecektir 

 

 İletişim Bilgileri

Kut-san Tarımsal Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti

Örnek Sanayi sitesi Bayraktar Cad. No: 27 Kirazlık / Tekkeköy / Samsun
[email protected]
+90 362 231 55 30
+90 362 230 26 14
Neredeyiz